Pierwszym celem naszej fundacji jest zbiórka na nowoczesną karetkę do pomocy wcześniakom i noworodkom. Ambulans typu „N” to karetka neonatologiczna służąca wyłącznie do transportu noworodków i wcześniaków w stanie zagrożenia życia.

ZBIÓRKA

3% POTRZEBNEJ KWOTY

Potrzebnej kwoty na karetkę dla wcześniaków i noworodków

WPŁATY

NAJWYŻSZE OSTATNIE
  • 1. LoLa 1.000,00
    Wpłata własna
  • 2. Tomek_Mil 900,00
    Przejazd Lamborghini Huracan Evo
  • 3. Kacper 380,00
    Lexus LC500
  • 4. kesylam 246,00
    Ferrari 488 na StreetŁódź
  • 1. kesylam 246,00
    Ferrari 488 na StreetŁódź
  • 2. LoLa 1.000,00
    Wpłata własna
  • 3. Tomek_Mil 900,00
    Przejazd Lamborghini Huracan Evo
  • 4. Kacper 380,00
    Lexus LC500

• down-arrow

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy nowym programem motoryzacyjnym, w którym Wszytko zaczęło się od ogromnej pasji do motoryzacji! Godziny rozmów na temat samochodowych premier, osiągów czy garaży marzeń spowodowały powstanie inicjatywy o nazwie „FUN and DRIVE”. Przez rok działalności nauczyliśmy się, jak dużo można osiągnąć dzięki pomocy i empatii drugiej osoby - i dokładnie to chcemy przekazać w naszej fundacji. Od nas - dla was.

KOMU POMAGAMY?

Najmłodszym, najbardziej potrzebującym, dla których każda sekunda jest na wagę złota! porody przedwczesne stanowią około 8% wszystkich porodów w polsce, a dzieki rozwojowi medycyny polscy neonatolodzy są w stanie ratować dzieci ważące 500gramów a nawet mniej!
    Koszt nowoczesnej karetki ratującej życie wcześniaków i noworotków to kwota ponad miliona złotych! I tutaj liczymy na waszą pomoc!

FUNDACJA
    FUNANDDRIVE